pfd
04 بهمن 1401 - 15:59

استاندار یزد: بیانیه گام دوم انقلاب محور برنامه‌های دهه فجر یزد قرار گیرد

استاندار یزد با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب بهترین تحلیل از گذشته، حال و آینده انقلاب است گفت: این بیانیه محور برنامه‌های دهه فجر یزد قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، مهران فاطمی ظهر امروز در نشست هماهنگی برنامه‌های دهه فجر استان یزد با اشاره به اینکه در دهه فجر لازم است نسبت به تبیین دستاوردهای انقلاب و همچنین بیان اهداف آن به جوانان اقدام شود، اظهار داشت: بهترین بررسی و تحلیل در ارتباط با انقلاب، دستاوردها، نقاط ضعف و قوت آن در بیانیه گام دوم انقلاب مطرح شده است.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری علاوه بر اینکه در این بیانیه به ارائه تحلیلی از گذشته و حال انقلاب پرداخته‌اند، نقشه راه پیش روی کشور را هم به همه معرفی فرموده‌اند.

استاندار یزد به تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب نسبت به لزوم عمل به جهاد تبیین اشاره کرد و گفت: قطعا یکی از مصادیق جهاد تبیین در ارتباط با همین بیانیه بسیار مهم، کلیدی و تاثیرگذار است و همه از مسئولان و رسانه‌ها و نخبگان نسبت به آن وظیفه دارند.

فاطمی با تاکید براینکه برنامه‌های دهه فجر علاوه بر اینکه باید با نشاط و امیدآفرین باشد لازم است به تبیین و معرفی انقلاب هم بپردازند گفت: در تمام برنامه‌های تبیینی دهه فجر، باید بیانیه گام دوم انقلاب محور موضوعات قرار گیرد.

علی اکبر عزیزی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد هم در این نشست با تاکید بر اینکه تمام اقشار در این ایام بحث جشن و تبیین اهداف و دستاوردهای انقلاب را داشته باشند.

وی افزود: تیم های پزشکی و به ویژه دندانپزشکی به مناطق محروم و به ویژه حاشیه نقاط شهر یزد اعزام شوند و هزینه آن از سوی دانشگاه علوم پزشکی تامین شود تا به صورت رایگان اقدام به ویزیت و در صورت نیاز درمانهای قابل اجرا را داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد افزود: راه‌اندازی کمپین «من انقلابی‌ام» توسط رسانه‌ها، بسیج و صدا و سیما یکی از پیشنهاداتی است که با اجرای آن امکان تاثیرگذاری بسیار خوبی در جامعه را می‌توان شاهد بود.

عزیزی خاطرنشان کرد: طراحی پوستر و الگو‌برداری صحنه‌های راه‌پیمایی‌های انقلاب و بازسازی آن به وسیله تصاویر و شعارهای آن زمان انجام و در اختیار مردم قرار گیرد.

انتهای پیام/781/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 995467