pfd
04 بهمن 1401 - 18:51

البرزنشینان در تمام عرصه‌ها ولایتمداری خود را ثابت کرده‌اند

کرج- فرمانده سپاه استان البرز گفت: البرز استانی شهیدپرور و مردم آن در هر شرایطی، پای کار این نظام و انقلاب هستند و در تمام عرصه‌ها با حضور پررنگ و مؤثر خود، ولایتمداری خود را ثابت کرد اند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علیرضا حیدرنیا عصر سه‌شنبه در یادواره ۴۴۲ شهید کارگری و کارفرمایی استان البرز که با حضور مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در امور نظامی در سالن شهیدان نژادفلاح کرج برگزار شد، یاد و خاطره شهدای این مرز و بوم به ویژه شهدای مدافع امنیت البرز، سید روح الله عجمیان و علی اصغر قورت بی گلو را گرامی داشت.

وی با اشاره به اینکه این مراسم به منظور بزرگداشت ۵ هزار و ۲۵۰ شهید سرافراز استان البرز به ویژه ۴۴۲ شهید کارفرمایی و کارگری به همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بسیج کارگری استان برگزار شده است، مطرح کرد: این کشور علاوه بر بیش از پنج هزار شهید، بالغ بر ۱۵ هزار جانباز سرافراز، ۱۱۵ شهید مدافع حرم ایرانی و تیپ فاطمیون و ۱۱ شهید مدافع سلامت تقدیم این نظام و انقلاب کرده است.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با اشاره به اینکه امنیت و آرامش امرو کشور مرهون خون پاک شهدا و ازخودگذشتگی جانبازان سرافراز است، اظهار کرد: البرز استانی شهیدپرور و مردم آن در هر شرایطی، پای کار این نظام و انقلاب هستند و در تمام عرصه‌ها با حضور پررنگ و مؤثر خود، ولایتمداری خود را ثابت کرد اند و آن را به رخ جهانیان می کشند. امید است بتوانیم خادمان خوبی برای ولی نعمتان این انقلاب باشیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 995892